O nas

VegeMapa.pl to jedyna wyszukiwarka w Polsce, która pozwoli Ci znaleźć restauracje o profilu wegeteriańskim, wegańskim i vege-friendly. W części portalowej znajdziesz informacje o sklepach ze zdrową żywnością oraz interesujących wydarzeniach odbywających się w Polsce. W zakładce “Aktualności” poznasz interesujące wege miejsca, ciekawe przepisy i nowinki ze świata wege.

Od 4 lat, co miesiąc odwiedza nas ponad 17 000 osób. Na VM jest aktualnie ponad 250 lokali z całej Polski. Mamy także blisko  8 620 zaangażowanych fanów na Facebooku i 180 obserwujących na Instagramie po miesiącu działania. Wśród naszych czytelników znajdują się koneserzy vege-smaków, osoby dla których to co jedzą jest bardzo ważne i dbają o swoje zdrowie.

VegeMapa.pl tworzona jest na bieżąco, przez nas i przez społeczność wokół niej skupioną – dzięki wygodnemu formularzowi każdy może zgłosić miejsce do zaznaczenia na mapie. Mapa rozwijać się będzie zatem z Waszą pomocą – zapraszamy wszystkich do zgłaszania miejsc, szczególnie zachęcamy do tego samych restauratorów. Umieszczenie miejsc na mapie jest całkowicie bezpłatne. Płatne są natomiast konta Premium, dzięki którym lokal może mieć swoją dedykowaną podstronę.

Chcemy, aby VegeMapa.pl była dla Was serwisem przydatnym i przyjaznym. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie. Można pisać do nas w dzień i w nocy na adres angelika@vegemapa.pl.