Warszawskie knajpy z najfajniejszymi ogródkami

Upalne lato w mieście… Zrelaksowanie się w fajnej knajpie, siedząc na ogródku to idealne zwieńczenie dnia. Mamy nadzieję, że Wy również tak uważacie, dlatego przygotowaliśmy zestawienie lokali, które pozwolą na wyczilowanie się na świeżym powietrzu! Przed Wami crème de la crème, czyli piątka knajp z bajecznymi ogródkami 😍

 

Biała – zjedz i wypij

Ta restauracja zasługuje na pierwsze miejsce w naszym zestawieniu. Jest to knajpa absolutnie magiczna i nie, naprawdę nie przesadzamy. Ich ogródek, to prawdziwy ogród i jeśli chcecie się o tym przekonać to wpadajcie na Saskę Kępę na ul. Francuską 2. Oprócz świetnego wystroju ich menu jest bogate w dania wegetariańskie i wegańskie. Dodatkowo, specjalnie na lato, odświeżyli menu.

 

Zachodni Brzeg

Czy może być coś lepszego niż popijanie drinka na leżaczku z widokiem na Wisłę? Dla nas brzmi to jak idealny plan na piątkowy wieczór po całym tygodniu pracy. Oferta trunków jest przebogata, ale nie martwcie się do zapełnienia brzuszka również znajdziecie tu wiele ciekawych dań. Wioślarska 10 – zapisujcie adres!

 

NA LATO

Ten lokal już z samej nazwy zachęca, by go odwiedzić. Menu jest bardzo bogate i znajdziecie tam również wegańskie dania. Ale przechodząc do konkretów, czyli ogródka. Wieczorem, po zachodzie słońca ta knajpa jest tak urokliwa, że nie sposób jej się oprzeć. Przypuszczamy, że już po samych zdjęciach zapragniecie posiedzieć w tych pięknych okolicznościach przyrody, zatem wpadajcie na Rozbrat 44!

 

Banjaluka

Na ulicy Szkolnej 2/4 znajduje się niepozorna knajpa, w której panuje cudowna atmosfera. Jesteśmy zachwyceni zarówno jej wnętrzem, jak i wyglądem ogródka. Wchodząc tam w ogóle nie mamy wrażenia, że przebywamy w ścisłym centrum Warszawy i to jest piękne! Do tego bałkańska kuchnia i przepyszne wegańskie propozycje w menu – jesteśmy na tak.

 

Żywa Kuchnia

Na Mokotowie również znajdziecie bardzo ciekawą knajpę. Jeśli chcecie zjeść naturalnie, zdrowo i lekko, a na dodatek w pięknej scenerii – wpadajcie na Racławicką 99. W tym miejscu rządzą rośliny! Zarówno na talerzu jak i na ogródku 😉

 

Zdjęcia opublikowane w treści artykułu pochodzą z fanpagy lokali oraz galerii portalu VegeMapa.pl.

 

 

 

Komentarze

Tagi: , , ,