Wegańskie Święta

Wegańskie Święta
Data: 16/12/2017
Godziny: 11:00 - 19:00


Lokalizacja
Nazwa miejsca: Mysia 3
Ulica: Mysia 3
Miasto: Warszawa
Kraj: Poland


Zapraszamy Was wraz z magazynem USTA, na kiermasz WEGAŃSKIE ŚWIĘTA, który odbędzie się na trzecim piętrze domu handlowego MYSIA 3.

WEGAŃSKIE ŚWIĘTA organizujemy dla Was – dla wszystkich Was. Dla Was lubiących warzywa i owoce, dla Was wykluczających z diety i otoczenia wszystko co pochodzenia zwierzęcego, dla Was, którzy szukają prezentów dla bliskich, dla Was, którzy wprawdzie nie wzgardzą wątróbką u babci czy kiełbaską z ogniska w czasie pikniku, ale na co dzień chcą jeść lżej i inaczej, dla Was uczących swoje dzieci, że warto szukać kulinarnych inspiracji poza światem zwierząt, wreszcie dla Was, którzy na kosmetykach czy ubraniach szukają informacji, że nie były testowane na zwierzętach i nawet bez tego wiedzą, że szampon może szczypać w oczy.
Świat roślin to nieustające źródło inspiracji – czerpiemy z niego i my zapraszając do udziału w naszych WEGAŃSKICH ŚWIĘTACH producentów kosmetyków, jedzenia czy ubrań z metką „VEGAN”. Doszły nas słuchy, że Warszawa wyrasta na kulinarną mekkę roślinnej kuchni – wierzymy, że jest to pozytywne i dobre zjawisko, którego chcemy być częścią.
Przyjdźcie 16 grudnia na MYSIĄ 3 i poszukajcie roślinnych inspiracji razem z nami – będzie na Was czekać masa pysznych, zdrowych przysmaków, pięknych przedmiotów i świadomych marek. Do zobaczenia!

WYSTAWCY:
Wege SiostryCukier w normieHagi CosmeticsLody SyrenkaHAJDE,ZIOLOVEnenukkosimpleasthatCosmic PantryLaboratorium Naturella,MODCOCO BOWLS WarsawFITaquaChaiKola & ChaiMateCuda i Kule,Marta TreatsLawendowa Spiżarnia pod Wiatrakiem

Wczytuję mapę...